Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Paulina i Błażej mówią o Gali Tęczowych Serc. 11 czerwca zapraszają do Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  DSI
Paulina i Błażej mówią o Gali Tęczowych Serc. 11 czerwca zapraszają do Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim

Już 11 czerwca 2024 r. o godzinie 16:00 w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim odbędzie się kolejna XII już gala „Tęczowych Serc”.

To jedno z najważniejszych dni w roku dla Stowarzyszenia „Radość z Życia” i jego podopiecznych. Jest to ceremonia wręczenia statuetek TĘCZOWEGO SERCA. Moment szczególny dla dzieci, gdyż to właśnie one każdego dnia podejmują walkę o zdrowie i są dla nas inspiracją.

Motywem przewodnim tegorocznej gali jest SHOW.

O nadchodzącej gali mówią Paulina i Błażej Sokołowscy

Pierwsza gala odbyła się w 2013 roku. Każda z gal przygotowywana jest z wyjątkową precyzją i zaangażowaniem pracowników i podopiecznych. Oprócz wyróżnień są występy artystyczne podopiecznych i pracowników.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej