Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pan młody, postanowił sam wrócić autem z wieczoru kawalerskiego. Teraz do ślubu raczej autem nie pojedzie

  • Napisane przez  Policja
Pan młody, postanowił sam wrócić autem z wieczoru kawalerskiego. Teraz do ślubu raczej autem nie pojedzie

34- letni przyszły pan młody, który wracał autem z wieczoru kawalerskiego okazało się, że jest nietrzeźwy a ponadto jechał zdecydowanie za szybko. Mężczyzna odpowie przed Sądem za swoje postępowanie

Policjanci prowadzą ogólnopolskie działania : „Prędkość”, których głównym celem jest eliminowanie z drogi kierujących przekraczających dopuszczalną prędkość. W Szczecinie na ul. Ku Słońcu funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Skodą, który jechał z prędkością 71 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi z „ drogówki” wyczuli od kierującego woń alkoholu. Badanie wskazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. 34- latek powiedział policjantom, że dziś bierze ślub a wczoraj uczestniczył w wieczorze kawalerskim.

Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Oczywiście już stracił prawo jazdy. O wymiarze kary zdecyduje teraz  Sąd.

Drugi z kierujących „ wpadł’ na ul. Struga. 63- latek pędził z prędkością 136 km/h przy ograniczeniu do 70 km/h. Okazało się, że mężczyzna już był wcześniej karany za podobne wykroczenia. Tym razem otrzymał mandat karny w wysokości 4.000 zł i też utracił prawo jazdy.

Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniali w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej