Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nadchodzą Henrykowskie Dni w Siemczynie – zaproszenie dla wystawców

  • Napisane przez  DSI
Fot. Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie Fot. Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie

Henrykowskie Stowarzyszenie w Siemczynie  zaprasza artystów, rękodzielników, grupy rekonstrukcyjne, rzemieślników, NGO's, instytucje publiczne i pozarządowe do aktywnego uczestnictwa w XXI Henrykowskich Dniach w Siemczynie.

To wydarzenie jest planowane w dniach 29-30 czerwca w zespole pałacowo-folwarcznym w Siemczynie. Wydarzenie jest również objęte patronatem medialnym DSI.
W ramach Henrykowskim Dni w Siemczynie planowe są stoiska rzemieślnicze, pokazy i wystawy tylko w sobotę od godz. 11:00 do 19:00)
Jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej pracy artystycznej i rzemieślniczej, działalności swoich stowarzyszeń czy oferty instytucji publicznych szerokiej publiczności oraz nawiązania nowych kontaktów.

W ramach całego wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji, w tym:

  • Konferencja popularno-naukowa dotycząca konserwacji zabytków oraz warsztaty z konserwacji zabytków.
  • Konkurs kół gospodyń wiejskich
  • Warsztaty w kuźni ceramicznej
  • Gry i zabawy dla dzieci
  • Przegląd zespołów śpiewaczych i tanecznych
  • Obozowiska grup rekonstrukcji historycznych
  • Kulminacyjnym punktem dnia (soboty) będzie koncert Filharmonii Koszalińskiej, który rozpocznie się o godz. 20:30.

XXI Henrykowskie Dni będą prawdziwym świętem sztuki i rzemiosła, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i zgłoszenia swojej chęci udziału. To niepowtarzalna okazja, aby pokazać swoje umiejętności, promować twórczość i nawiązać wartościowe relacje.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: +48 663 840 100, +48 663 746 802

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej