Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mamy drużynę dziewcząt w finałach Pucharu Tymbarku.

  • Napisane przez  DSI
Mamy drużynę dziewcząt w finałach Pucharu Tymbarku.

Drużyna dziewcząt U-12 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim bierze udział w Pucharze Tymbarku. Po piątkowych zmaganiach mogą się pochwalić sukcesem.

W rozegranym w Szczecinku  finale wojewódzkim wygrały najpierw 3 mecze grupowe po czym ćwierćfinał, półfinał oraz finał, w którym pokonały dziewczęta z SP Lubiana 4-0 i z imponującym bilansem goli  32-1.

Ostatecznie wygrały cały turniej i będą reprezentować województwo zachodniopomorskie w dniach 8-10 czerwca w finale ogólnopolskim w Warszawie.

W składzie zwycięskiej ekipy zagrały Zamia,Lima, Pola, Grzybek, Melon i Nocza.

Mamy drużynę dziewcząt w finałach Pucharu Tymbarku.

Ponadto MAJA DĘBOWSKA może się pochwalić 11 strzelonymi bramkami, LIDIA MASIULANIEC-KOŚMIŃSKA 10. ZOFIA NOSEK ma na koncie 7 bramek a POLA ORŁOWSKA 5.

Mamy drużynę dziewcząt w finałach Pucharu Tymbarku.

Puchar Tymbarku organizowany jest przez PZPN od 24 lat. Od 2007 r. Sponsorem generalnym turnieju jest marka Tymbark. Od 2023 r. Puchar Tymbarku i jego uczestnicy są Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski. 

Turniej jest jedną z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce oraz jest największym w Europie wydarzeniem piłkarskim dla dzieci, organizowanym w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. 

W XXIII edycji w rozgrywkach wzięła udział co czwarta szkoła podstawowa w Polsce.

Mamy drużynę dziewcząt w finałach Pucharu Tymbarku.

W Pucharze Tymbarku biorą udział dzieci z całej Polski. Turniej swoim zasięgiem obejmuje blisko 98% powiatów, a z każdym kolejnym rokiem swoją obecność w rozgrywkach coraz mocniej akcentują dziewczynki. Do XXIII edycji zgłosiło się  o 46 % więcej drużyn dziewczęcych niż rok wcześniej.

Zmagania uczestników Turnieju podczas finałów wojewódzkich i Finału Ogólnopolskiego obserwują Selekcjonerzy Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Najlepsi uczestnicy Pucharu Tymbarku regularnie biorą udział w zgrupowaniach Akademii Młodych Orłów. 

Mamy drużynę dziewcząt w finałach Pucharu Tymbarku.

Nagrodą Główną dla Zwycięzców  Pucharu Tymbarku jest udział w zgrupowaniu w Warszawie, podczas którego zawodnicy i trenerzy biorą udział w treningu pod okiem Trenerów Kadr Młodzieżowych, oglądają oficjalny trening Kadry, uczestniczą w meczu reprezentacji oraz mają wyjątkową szansę na ekskluzywne spotkanie z piłkarzami reprezentacji.

W turnieju zagrało już ponad 50 Reprezentantów Polski, m.in. Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński oraz Paulina Dudek.

Wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy i będziemy trzymać kciuki za występy w Warszawie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej