Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Spojrzenie dwóch artystek: Wystawa Elżbiety Majewskiej i Agnieszki Stefaniak-Śmietanka w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego

  • Napisane przez  DSI
Spojrzenie dwóch artystek: Wystawa Elżbiety Majewskiej i Agnieszki Stefaniak-Śmietanka w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim zaprosił do Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego na kolejną już w tym roku wystawę. Tym razem była to nasycona kolorem wystawa malarstwa Elżbiety Majewskiej i Agnieszki Stefaniak-Śmietanki.

W czwartkowy, ciepły wieczór licznie przybyli goście ciekawi nowej wystawy. Zarówno artystki, jak i obecnych powitała Renata Żołądkiewicz z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Dziękujemy wspaniałym artystkom, że zgodziły się pokazać swoje prace w naszym mieście. Dziękuję również Państwu za tak liczne przybycie na wernisaż – mówiła Renata Żołądkiewicz.

Nie obyło się bez prezentacji samych malarek. Elżbieta Majewska tworzy z potrzeby serca obrazy, które przemawiają kolorem i ciekawą formą. Jest związana ze sztuką ponad trzydzieści lat.

Agnieszka Stefaniak-Śmietanka to artystka  która nieprzerwanie tworzy od trzydziestu lat, także autorka książki dla dzieci „Rubin i święta”. Tworzy osobiste anioły na zamówienie, lubi abstrakcje i kolor.

Publiczność i obecne na miejscu media zadawały wiele pytań o warsztat, emocje i to, jak powstały dzieła, które można zobaczyć na wystawie.

Wystawę pt. "Flow" Elżbiety Majewskiej i Agnieszki Stefaniak-Śmietanki można oglądać w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim do 13 czerwca 2024 roku.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej