Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mieszkanka dziękuje Policjantom. Dzięki nim nie straciła swojego majątku

  • Napisane przez  DSI
Mieszkanka dziękuje Policjantom. Dzięki nim nie straciła swojego majątku

Wczoraj na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim insp. Norberta Gorzyńskiego wpłynęły podziękowania od mieszkanki Złocieńca, która dzięki szybkim i skutecznym działaniom z powiatu drawskiego przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie uniknęła utraty majątku.

Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia. Do 84 – letniej seniorki z trenu powiatu drawskiego zadzwoniła nieznana osoba, która twierdziła, że jest policjantem, a wnuczek kobiety miała spowodować wypadek drogowy potrącając kobietę w ciąży, a żeby nie zostać zatrzymanym przez Policję potrzebuje pieniędzy w kwocie ponad 15 tysięcy zł.


Dzięki szybkiej i efektywnej współpracy policjantów z powiatu drawskiego i szczecińskich funkcjonariuszy dwaj mężczyźni odpowiedzialni za usiłowanie oszustwa zostali zatrzymani, a decyzją Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim wobec 25 i 29 – latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Mieszkanka dziękuje Policjantom. Dzięki nim nie straciła swojego majątku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej