Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pchli Targ. Druga edycja zakończyła się dużym sukcesem. Ogrom wystawców i odwiedzających. Zdjęcia

  • Napisane przez  DSI
Pchli Targ. Druga edycja zakończyła się dużym sukcesem. Ogrom wystawców i odwiedzających. Zdjęcia

To była druga edycja inicjatywy aktywnych mieszkańców skupionych wokół „Z Drawskiem Razem”. Tym razem na placu targowym w Drawsku Pomorskim pchli targ odwiedziło bardzo dużo osób, a było 50. wystawców.

W niedzielę, 12 maja w godzinach od 11. do 16. aktywni mieszkańcy z „Z Drawskiem Razem” zaprosili do udziału w Pchlim Targu.

Znalazłem dla siebie starą winylową płytę Acid Drinkers. Jeszcze nie mam gramofonu ale będę szukał lub kupię – opowiada Andrzej, który dumnie wracał z targu z płytą.

Jak się okazało inicjatywa znalazła wielu amatorów, bo swoje stoiska przygotowało aż kilkudziesięciu wystawców, a stoiska były pełne ciekawostek. Było na nich wszystko. Stare rzeczy wyciągnięte ze strychów i zakamarków, książki, ubrania, elektronika i wiele więcej. Nie brakowało również rękodzieła i kosmetyków własnej produkcji. Również strażacy z Drawska Pomorskiego zapewnili dzieciom dodatkową atrakcję i pozwolili oglądać ich pojazd.

Również dzieci za namową rodziców mogły sprzedać swoje nieużywane już zabawki, ubranka i czy książki – to dobra lekcja aktywności i biznesu – mówiła nam mieszkanka. Przy okazji z domu może zniknąć kilka pluszaków.

Targowisko miejskie wypełniło się odwiedzającymi. Dobra pogoda zachęcała do tego aby spacerować i zaglądać w zakamarki stoisk.

Swoje stoisko zorganizował także DJ Valdi. Przy tym oczywiście zabrał konsolę i kolumny. Dzięki temu wokół było słychać dobrą dobraną muzykę. 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej