Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wiktor Rulewicz, Daniel Stodulski i Jan Wiewiórkowski zwycięzcami konkursu XXVII edycji Konkursu Bieg po Indeks.

  • Napisane przez  ZS
Wiktor Rulewicz, Daniel Stodulski i Jan Wiewiórkowski zwycięzcami konkursu XXVII edycji Konkursu Bieg po Indeks.

W auli kampusu Politechniki Koszalińskiej wręczone zostały nagrody dla laureatów XXVII edycji Konkursu Bieg po Indeks.

W grupie trzydziestu sześciu laureatów wyłonionych ze 150 finalistów wyróżniono trzech uczniów z kaliskiego liceum i technikum: Wiktora RulewiczaDaniela Stodulskiego i Jana Wiewiórkowskiego

Nagrody i medale laureatom wręczyli rektor Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzkaprof. PK, prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Tomasz Królikowskiprof. PK, prezydent Koszalina Piotr Jedliński oraz prorektor ds. kształcenia dr hab. Krzysztof Wasilewskiprof. PK.  Nagrodzeni zostali także nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu oraz szkoły, z których wywodzą się zwycięzcy. Nauczycielka matematyki, wicedyrektor z Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim Katarzyna Witek odebrała nagrodę oraz puchar i drukarkę 3D o wartości 2000 złotych dla szkoły. Kaliski Zespół Szkół uplasował się na VI miejscu w klasyfikacji generalnej szkół. 

Konkurs BPI ma wieloletnią tradycję również w ZS w Kaliszu Pomorskim. To doskonały trening przez egzaminem maturalnym z matematyki, fizyki i informatyki. 

Katarzyna Witek pogratulowała laureatom i życzyła 100% wyników na maturze z matematyki oraz fizyki.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla Roberta Rulewicza, który zawiózł kaliskich laureatów do Koszalina i mógł osobiście uczestniczyć w uroczystej gali, gdzie nagrodę odbierał jego syn Wiktor. Dziękujemy również Radzie Rodziców ZS w Kaliszu Pomorskim za dofinansowanie wyjazdu laureatów do Koszalina. 

,,Bieg po Indeks’’ związany jest z promocją Miasta Koszalina jako ośrodka wspierającego rozwój oświaty i nauki. Organizatorami konkursu są: Politechnika Koszalińska oraz Gmina Miasto Koszali

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej