Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

To bezpłatne miejsce, z którego mogą skorzystać dzieci w wieku 6 - 18 lat

  • Napisane przez  DSI
To bezpłatne miejsce, z którego mogą skorzystać dzieci w wieku 6 - 18 lat

Informacja dla mieszkańców Gminy Wierzchowo: Nowa Placówka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży w Osieku Drawskim 11A.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchowie poinformował o możliwości korzystania z Placówki Wsparcia Dziennego w formie opiekuńczej, która funkcjonuje jako świetlica.

Jest ona zlokalizowana w Osieku Drawskim 11A.

Placówka jest otwarta 2 razy w tygodniu, w godzinach od 15:30 do 19:30, i jest dedykowana dzieciom i młodzieży w wieku od 6 do 18 roku życia, zamieszkującym na terenie gminy Wierzchowo.

Pobyt dziecka w placówce jest całkowicie nieodpłatny.

Placówka prowadzona jest dla 15 dzieci. Aktualnie posiadamy 3 wolne miejsca dla dzieci i młodzieży, które chciałyby spędzić czas wolny w placówce.  – przekazuje Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchowie

Osoba do kontaktu: pracownik socjalny Ewa Kruk.

W placówce realizuje się zadania ukierunkowane na dobro dziecka, poszanowanie praw dziecka, wspieranie rozwoju dziecka poprzez umożliwienie kształcenia, rozwoju zainteresowań, wyrównywanie deficytów rozwojowych oraz zabawę.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzchowie ul. Parkowa 5A 78-530 Wierzchowo lub telefonicznego 94 36 18 376 w godzinach urzędowania ośrodka – informuje kierownik

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej