Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kuba i Kuba bardzo wysoko w preselekcji do EUROWIZJI

  • Napisane przez  DSI
Kuba i Kuba bardzo wysoko w preselekcji do EUROWIZJI

Znany Wam zapewne duet Kuba i Kuba podjął decyzję o starcie do selekcji 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jak się okazało ich utwór zajął 21. miejsce na ponad 200 zgłoszeń z całej Polski.

Artyści wystartowali ze swoją piosenką „Światło”. Jest to dla nich numer szczególny, numer od którego wszystko się zaczęło.

W tym roku bardzo spontanicznie podjęliśmy decyzję o zgłoszeniu naszej piosenki do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji. W jeden z ostatnich możliwych dni postanowiliśmy spróbować i z ciekawością wysłaliśmy nasz numer „światło nie licząc zupełnie na nic. Tymczasem dzisiaj dobiegła nas wiadomość, że na ponad 200 zgłoszeń z całej Polski nasz utwór „Światło” zajął 21. miejsce. To dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej biorąc pod uwagę, że jesteśmy przedstawieni wśród tak wielkich artystów. Bardzo dziękujemy za docenienie oraz gratulujemy LUNA wygranej i trzymamy kciuki za występy na dalszym etapie – napisali są swoim fanpage

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej