Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kawiarnia Kinowa Muzycznie - coś nowego w Drawsku Pomorskim. Liczba miejsc ogrniaczona

  • Napisane przez  DSI
Kawiarnia Kinowa Muzycznie - coś nowego w Drawsku Pomorskim. Liczba miejsc ogrniaczona

Jest nowa propozycja z Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim. Jak zapowiada ośrodek kawiarnia stanie się miejscem ciekawych spotkań i wydarzeń muzycznych.

Nasza kawiarnia przy kinie może być ciekawym miejscem. Podjęliśmy decyzję aby ją ożywić. Dlatego ruszamy z cyklem pt. KAWIARNIA KINOWA MUZYCZNIE. Już 1 marca (piątek) zapraszamy Was na spotkanie z muzyką na żywo i recital w wykonaniu duetu tworzonego przez Jerzego Hołownię i Joannę Ulowską – informuje Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim

Jak zapowiadają będzie można miło spędzić czas przy kawie i nie tylko słuchając żywej dobrej muzyki.  Będzie to spotkanie pt. "Bądź ze mną muzyko..."

Kawiarnia nie jest zbyt duża dlatego liczba miejsc jest ograniczona, a bilety w cenie 25 zł dostępne są tutaj.

W piątek 1 marca w Kawiarni Kinowej zobaczymy duet „Nie do pary”, który śpiewa o ważnych sprawach, uczuciach, relacjach, pięknie otaczającego świata... Łączy ich wspólna muzyczna droga i podobna wrażliwość - uwielbiają klimat górskich ognisk i obcowanie z naturą. Jerzy wyszukuje świetne i niebanalne teksty polskich autorów i oplata je muzyką, Asia czasem coś napisze i przekona Jurka, aby zrobił z tego piosenkę. W programie zaśpiewają także utwory z repertuaru grup, w których występują - Byle do Góry i Zespołu Browar Żywiec. Wystąpią Joanna Ulowska ( vokal) i Jerzy Hołownia (vokal, gitara).

Kawiarnia Kinowa Muzycznie - coś nowego w Drawsku Pomorskim. Liczba miejsc ogrniaczona

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej