Intermarche Drawsko


Biegi przełajowe w Dalewie

  • Napisane przez 
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim wręczają nagrody zwycięzcom Pracownicy Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim wręczają nagrody zwycięzcom

Pierwszą konkurencją w ramach turnieju sportowego dla sołectw - który organizowany jest w ramach projektu pn. "Promocja gminy i organizacja aktywnego trybu życia na terenach wiejskich  gminy Drawsko Pomorskie poprzez organizację imprez sportowych i zakup niezbędnego wyposażenia" – były biegi przełajowe. Zawody odbyły się w minioną niedzielę (18 sierpnia) w Dalewie.

Uczestnicy turnieju rywalizowali w trzech kategoriach: 500, 700 i 1000 metrów. Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych kategorii:

 - bieg na 500 metrów – Marcin Jakubowski (Suliszewo),

-  bieg na 700 metrów – Adam Kozak (Zagozd),

-  bieg na 1000 metrów – Krzysztof Pietkiewicz (Żółte).

Zwycięzcą całego turnieju zostało Sołectwo Żółte, które otrzymało Puchar Burmistrza Drawska Pomorskiego. Organizatorami zawodów byli:  Burmistrz Drawska Pomorskiego i Sołtys Sołectwa Dalewo.

Kolejne zawody rozegrane w ramach turnieju sołectw odbędą się już w najbliższą niedzielę (25 sierpnia) o godz. 11.00 w miejscowości Gudowo. Tym razem zawodnicy będą rywalizować w siatkowej piłce plażowej. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto