Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zamknięty oddział kardiologiczny drawskiego szpitala. Mieszkańcy pytają o sytuację

  • Napisane przez  DSI
Szpital w Drawsku Szpital w Drawsku

W piątek wieczorem mieszkańcy poinformowali nas problemach w Drawskim Szpitalu. Chodzi o funkcjonowanie oddziału kardiologicznego.

Jak przekazał nam internauta oddział kardiologiczny w Drawsku Pomorskim miał zostać zamknięty na weekend  z powodu braku personelu lekarskiego.

O komentarz poprosiliśmy Beatę Staniaszczyk z AHOP.. Odpowiedź zamieszczamy poniżej.

Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu nagłej choroby lekarza hemodynamisty, od 8 grudnia, godz. 16:00, do 10 grudnia, godz. 8:00, wstrzymane zostały przyjęcia pacjentów na Oddział Kardiologiczny w Szpitalu w Drawsku Pomorskim. Poinformowaliśmy Narodowy Fundusz Zdrowia oraz odpowiednie służby o tymczasowym braku możliwości przyjmowania pacjentów i podjętych środkach zapobiegawczych. Pacjenci, którzy obecnie przebywają na Oddziale Kardiologicznym mają nadal pełną całodobową opieką medyczną. W przypadku pacjentów z nagłymi incydentami kardiologicznymi, prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej