Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Region: 7 kilogramów narkotyków nie trafi na czarny rynek

  • Napisane przez  Policja
Region: 7 kilogramów narkotyków nie trafi na czarny rynek

7 kilogramów narkotyków nie trafi na czarny rynek. Koszalińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli kokainę, mefedron, morfinę i amfetaminę. Czarnorynkowa wartość narkotyków szacowana jest na ponad pół miliona złotych.

Koszalińscy policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa w mieście oraz analizują wszelkie sygnały dotyczące przestępczości narkotykowej na podległym im terenie. Niemalże każdego dnia funkcjonariusze walczą z przestępczością narkotykową. Codzienna praca kryminalnych pozwala na sukcesywne eliminowanie „dilerów”. To dzięki ich pracy osoby odpowiedzialne za ten przestępczy proceder trafiają przed oblicze wymiaru sprawiedliwości.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie i II komisariatu zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 36 do 49 lat podejrzanych o posiadanie znacznych ilości substancji zabronionych. Po przebadaniu narkotestem i zważeniu okazało się że jest to kokainy 200 gramów, mefedronu 5,5 kilograma, amfetaminy ponad 200 gramów i ponad kilogram morfiny.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźni zostali doprowadzeni do sądu, który na wniosek Prokuratury Rejonowej w Koszalinie zastosował wobec trzech mężczyzn izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej