Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zabójstwo - Policja informuje o tragicznym zdarzeniu w powiecie świdwińskim

  • Napisane przez  Komunikat Policji
Fot. Policja Fot. Policja

Nad ranem 30 listopada 2023 r. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu w jednej z pobliskich miejscowości. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba nie żyje.

Na miejscu zdarzenia policyjna grupa procesowa wykonała czynności. Szybka reakcja i skuteczne działania świdwińskich policjantów doprowadziły do zatrzymania jednej osoby.

Przez kilka godzin policyjni dochodzeniowcy i technicy zabezpieczali ślady oraz prowadzili czynności procesowe. W dalszym ciągu działania prowadzone są w celu zebrania i zabezpieczenia wszelkich dowodów w tej sprawie.

Intensywne dzialania dochodzeniowo - śledcze pod kątem podejrzenia zabójstwa prowadzone są pod nazorem Prokuratury Rejonowej w Białogardzie, która jest gospodarzem tego postępowania. Czynności mają na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia - informują policanci ze Świdwina

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej