Mieszkaniec powiatu za prędkość stracił prawo jazdy

  • Napisane przez  Agnieszka Waszczyk
Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI Fot. Adam Cygan, Archiwum DSI

Zatrzymane uprawnienia do kierowania, 400 złotych mandatu i 10 punktów karnych to efekt przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym.

Wczoraj drawscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą. Kierowca w terenie, zabudowanym, na ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim przekroczył dozwoloną prędkość o 55 kilometrów. Zgodnie ze wskazaniem urządzenia pomiaru prędkości jechał 105 kilometrów na godzinę.

Mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych. Otrzymał również 10 punktów karnych a zgodnie z obowiązującymi przepisami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę, na trzy miesiące zostały mu odebrane uprawnienia do kierowania.

Prześlij relację - zrobiłeś zdjęcia, chcesz pokazać ciekawą informację, wydarzenie, miejsce lub coś co może być interesujące dla mieszkańców gmin, miejscowości powiatu drawskiego. Zapraszamy. Pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto