Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Piechociński spotkał się z Ptakiem, Gerstnerem i Drzymałą

  • Napisał 

W środę w Szczecinie z wizytą był wiceminister Janusz Piechociński, wicepremier i minister gospodarki. Tematem głównym wizyty było rozszerzenie specjalnej strefy ekonomicznej w szczecinie.  Dzień wcześniej rząd podjął decyzję o rozszerzeniu granic dwóch stref ekonomicznych. Stolica regionu zyskała ok. 60 ha terenów o statusie SSE.

Oprócz tego ważnego wydarzenia doszło jeszcze do jednego ważnego z punktu widzenia mieszkańców powiatu drawskiego.  Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu wiceministra: „Kolejny punkt dnia to TVP Szczecin oraz wywiad w Polskim Radiu. Następnie spotkałem się z przedstawicielami Zachodniopomorskiego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych, a także z samorządowcami i przedsiębiorcami z Drawska Pomorskiego.„

Jak się dowiedzieliśmy tymi samorządowcami i przedsiębiorcami byli Zbigniew Ptak, Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz André Gerstner i Zbigniew Drzymała – zarząd Kabel Technik Polska oraz Inter Groclin Auto.

Tematem rozmów była współpraca rządu i firm w zakresie istotnego rozwoju firmy kabel technik i jej rozbudowy na terenie Drawska Pomorskiego. Spotkanie było okazją do zwrócenia uwagi na stan drogi krajowej nr 20 w strefie naszego powiatu.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej