Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pieczony Ziemniak po hawajsku i goście z Łobza, Krzęcina, Połczyna Zdroju, Świdwina oraz Darskowa

  • Napisane przez  Katarzyna Pyszka
Pieczony Ziemniak po hawajsku i goście z Łobza, Krzęcina, Połczyna Zdroju, Świdwina oraz Darskowa

Odbyła się coroczna zabawa integracyjna z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka organizowana przez Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy - Ośrodek Rehabilitacyjno-Kulturalny w Drawsku Pomorskim. Wydarzenie miało miejsce 7 września.

Zabawa tym razem odbyła się w hawajskim stylu i przeniosła uczestników na wyspę pełną radości, tańca i egzotycznych rytmów. W wydarzeniu uczestniczyły zaproszone środowiskowe domy samopomocy z Łobza, Krzęcina, Połczyna Zdroju, Świdwina oraz Dom Pomocy Społecznej w Darskowie, a także uczestnicy PDDS - OR-K w Drawsku Pomorskim oraz uczestnicy z filii w Złocieńcu.

Zaproszenie przyjęli również Stanisław Cybula Starosta Drawski, Urszula Ptak Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego, Jolanta Banaszek Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Henryk Andrałojć Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim, Agnieszka Kuropatnicka zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim, Agnieszka Kobryś przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim.

Pieczony Ziemniak po hawajsku i goście z Łobza, Krzęcina, Połczyna Zdroju, Świdwina oraz Darskowa

Gości przywitał Starosta Drawski Stanisław Cybula wraz z Przewodniczą Rady Powiatu Drawskiego Urszulą Ptak oraz w zastępstwie kierownika PDDS - OR-K w Drawsku Pomorskim Katarzyna Pyszka. Zabawa odbyła się w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „Świt” w Drawsku Pomorskim. To była prawdziwa hawajska uczta. Hawajski duch był obecny w każdym szczególe imprezy – od kolorowego dekoracyjnego wystroju, poczęstunku, po uczestników ubranych w barwne stroje i naszyjniki z kwiatów. Głównym akcentem był pokaz tańca hula, w którym zaprezentowały się grupy taneczne z zaproszonych ośrodków. Talent i zaangażowanie tancerzy zostały nagrodzone wielkimi brawami i dyplomami, które wręczył Starosta Drawski i Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego. Kolejną atrakcją w hawajskim stylu było wyzwanie limbo, gdzie elastyczność i zręczność uczestników wystawione były na próbę. W czasie trwania dyskotekowej zabawy przy gorących rytmach uczestnicy mogli robić sobie pamiątkowe zdjęcia przy ściance Aloha. Innowacyjną atrakcją była fotobudka360, która dostarczyła oryginalnych ujęć. Atmosfera była niesamowicie radosna, a hawajska energia wypełniała całe miejsce. Na zakończenie spotkania każdy z zaproszonych ośrodków otrzymał pamiątkowy dyplom za udział oraz podarunek z hawajskim akcentem. To było wydarzenie, które przyniosło nie tylko dobrą zabawę, ale także możliwość spotkania się, integrację oraz budowanie wspólnoty.

Gospodarze serdecznie dziękują wszystkim wspaniałym gościom za wspólną zabawę z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka w hawajskim stylu!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej