Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powstaje mural długi na ponad 100 metrów

  • Napisane przez  DSI
Powstaje mural długi na ponad 100 metrów

Mieszkańcy i plażowicze mogą przyglądać się pracy artystów podczas tworzenia muralu, który powstaje na murkach oporowych przy plaży nad Jeziorem Bobrowo Wielkie.

Jezioro Bobrowo Wielkie jest jednym z trzech zbiorników wodnych, które znajdują się na terenie lub w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Kalisz Pomorski. Jezioro charakteryzuje się czystymi i przejrzystymi wodami. To właśnie tam powstaje długi na ponad 100 metrów mural. Malowany jest on na murkach oporowych wokół plaży. Zgodnie z zapowiedziami jeśli pogoda pozwoli ma on zostać ukończony do wtorku.

Jak poinformował o akcji Burmistrz Kalisza Pomorskiego pomysłodawczynią jest Monika Orlińska,  kierownik promocji Urzędu Miejskiego w Kaliszu Pomorskim

Przy jeziorze funkcjonuje plaża miejska, pełniąca funkcję głównej plaży Kalisza, do której przechodzi się przez park od strony ul. Mickiewicza.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej