Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Skąpany w słońcu Jarmark Ogórkowy w Kaliszu Pomorskim. Było upalnie – Fotorelacja

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Na brak słońca w Kaliszu Pomorskim nikt nie mógł narzekać. Jednocześnie to właśnie ono mogło odstraszyć starsze osoby, bo temperatura była bardzo wysoka. Tegoroczny Jarmark Ogórkowy odbył się 15 i 16 lipca. Poprzedziła go trasa Kaliskiego Ogórka, podczas której odbywały się małe zabawy w wielu miejscowościach w gminie Kalisz Pomorski.

Kulminacją wydarzeń był Jarmark nad Jeziorem Ogórkowym. Rozpoczęto od biegu pod nazwą „Kaliska Beczka”. Trasa była łatwa i wiodła wokół jeziora Ogórkowego. Dla nordic walking było do przejścia 2,5 km, a dla biegaczy około 5 km. W trakcie biegu słońce nie pozwoliło o sobie zapomnieć, a pewnie każdy ze sportowców będzie długo pamiętał gorącą pętlę wokół stadionu.

Po zakończeniu biegu i wręczeniu pieniężnych nagród dla zwycięzców rozpoczęła się ceremonia topienia i wyławiania beczek z ogórkami. Później ruszyły atrakcje dla dzieci i Strefa Beczusia. Przygotowano teatrzyki dla dzieci, pokaz iluzji. Obok były przygotowane plenerowe atrakcje jak pneumatyczny plac zabaw, animacje, konkursy i zabawy z animatorami. Dzieci mogły szaleć z proszkami holi.

Na głównej scenie wystąpili lokalni artyści, a po nich rozpoczęły się profesjonalne koncerty. Kuba i Kuba wystąpili z zespołem. Dodatkowo wszystkich rozgrzali Peja i Audiofeels.

Wieczorem ruszyła zabawa Disco z Gwiazdami pod Gwiazdami. Na scenie pojawili się Milano, Skaner i Long&Junior.

Na niedzielę przygotowano wysęp Męskiego Chóru Szantowego.

Fotorelację z części wydarzeń możecie obejrzeć na naszej stronie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej