Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Anita Balińska z ZOK-u przekazuje informacje o tym jak będzie wyglądać VIII edycja Święta Drawy

  • Napisane przez  Anita Balińska
Anita Balińska z ZOK-u przekazuje informacje o tym jak będzie wyglądać VIII edycja Święta Drawy

Już 22 lipca w ramach VIII edycji Święta Drawy zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie w artystycznej przystani nad brzegiem malowniczej rzeki Drawy - Jarmark rękodzieła!

To wyjątkowe wydarzenie będzie  prawdziwym rajem dla miłośników unikalnych wyrobów rękodzielniczych, lokalnych przysmaków i artystycznego talentu naszych miejscowych twórców. Na  Jarmarku rękodzieła z pewnością znajdziecie wszystko, czego dusza zapragnie. Rękodzieło w najpiękniejszej formie - oryginalną biżuterię, wyjątkową ceramikę, wyroby z drewna, zabawki  i artystyczne dekoracje, które wzbogacą waszą kolekcję i dodadzą uroku waszym wnętrzom.

Ponadto, artystyczne dusze znajdą tu swoje miejsce. Przez cały dzień będziemy mieli okazję podziwiać i nabywać prace lokalnych artystów - malarzy, rzeźbiarzy, fotografów i innych twórców, którzy zaprezentują swoje niezwykłe dzieła. Będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, rozmowy z artystami i dowiedzenia się więcej o inspiracjach i technikach ich twórczości.

Na  Jarmark Święta Drawy zapraszamy również smakoszy! Przeżyjmy wspólnie tę   prawdziwa ucztę dla podniebienia! Smakołyki lokalnej kuchni, tradycyjne przysmaki, aromatyczne miody, wyśmienite przetwory rybne, wędliny, sery i wypieki  oraz  wiele innych pyszności, pozwolą nam delektować się autentycznym smakiem regionu i odkrywać nowe kulinaria przygotowane przez utalentowane ręce lokalnych producentów.

Niezapomnianą atmosferę Jarmarku wzmocni nie tylko przepiękne otoczenie rzeki Drawy, ale także występy lokalnych artystów scenicznych, zaproszonych muzyków i zespołów, którzy zabiorą nas w muzyczną podróż przez różne gatunki i style. To będzie czas pełen rytmu, harmonii i pozytywnej energii.

Spotkajmy się w ten piękny lipcowy wieczór! Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi!  Cieszmy się atmosferą wspólnego odkrywania lokalnych skarbów, wesprzyjmy lokalną społeczność i doceńmy niezwykły talent naszych miejscowych twórców.

Wspólnie celebrujmy VIII Święto Drawy i cieszmy  się bogactwem, jakie oferuje nasz piękny region. 

Bądźcie z nami na Jarmarku rękodzieła 22 lipca!

Zdjęcia

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej