Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Święto Drawy już 22 lipca. Jest zapowiedź Złocienieckiego Ośrodka Kultury

  • Napisane przez  Anita Balińska
Święto Drawy już 22 lipca. Jest zapowiedź Złocienieckiego Ośrodka Kultury

Już 22 lipca brzegi rzeki Drawy wypełni muzyka, światło i gwar! Nadchodzi coroczne Święto Drawy! Przybądźmy wspólnie nad brzeg naszej rzeki, by już po raz ósmy powitać wynurzającą się z jej fal Królową Drawę - informuje Agata Bożek ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

Królowa Drawa, w koronie z wodnych roślin, otoczona baśniowymi,  wodnymi stworzeniami,  uosabia siłę, płynność i harmonię natury. Jej obecność w naszym radosnym korowodzie podczas Święta Drawy jest hołdem dla rzeki, która od wieków zasila nasze ziemie i stanowi ożywczy nurt dla naszej lokalnej  społeczności. Majestat Królowej podkreśla  nasze zobowiązanie do ochrony i szacunku dla rzeki Drawy i jej unikalnej flory i fauny, która to stanie się tematem przewodnim tegorocznej edycji Święta Drawy.

Swoją obecnością Królowa Drawa  przypomina również, że jako społeczność odgrywamy  kluczową rolę w dbaniu o ekosystem i zachowanie naturalnej równowagi. Jest naszą inspiracją do pielęgnowania i doceniania tego bezcennego skarbu. W jej obecności, chcemy również podkreślić piękno i różnorodność krajobrazów, jakie oferuje nam rzeka. Królowa Drawa jest naszym przewodnikiem w odkrywaniu tego piękna i przybliża nam jej niezwykłe bogactwo.

Oddajmy symboliczny pokłon Królowej Drawie, niech stanie się duszą naszego korowodu i sercem plenerowych wydarzeń w ten wyjątkowy letni wieczór! Przybądźmy  nad brzeg rzeki,  powitajmy tłumnie Królową  i pozwólmy ponieść się radosnej fali VIII edycji Święta Drawy. Ruszmy wesołym korowodem, zanurzmy się w pięknie krajobrazu i wspólnie bawmy w ten lipcowy  wieczór przy dźwiękach tanecznej muzyki.

Zapraszamy na Święto Drawy już 22 lipca! Wspólnie weselmy się i celebrujmy święto radości!

Święto Drawy już 22 lipca. Jest zapowiedź Złocienieckiego Ośrodka Kultury

 

 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej