Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Najpierw poprosiło szklankę wody, a następnie ukradł 90-latce 2500 złotych

  • Napisane przez  DSI
Najpierw poprosiło szklankę wody, a następnie ukradł 90-latce 2500 złotych

Wyjątkowo haniebnego i zuchwałego działania dopuścił się mężczyzna w Ińsku, który ją okradł prosząc o wodę. 

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Ińsku zatrzymali 42- letniego mieszkańca powiatu stargardzkiego, który wykorzystując łatwowierność mieszkanki Ińska wszedł do mieszkania kobiety prosząc o szklankę wody i wykorzystując moment nieuwagi dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 2500 złotych. Teraz podejrzany będzie oczekiwać na decyzje sądu w tej sprawie.

Sytuacja miała miejsce 16 maja na terenie miejscowości IńskoDo drzwi 90- letniej emerytki zapukał mężczyzna i poprosił o coś do picia. Był na tyle przekonujący, że został wpuszczony do środka. Kobieta podała mężczyźnie szklankę wody.

Mężczyzna podziękował i opuścił mieszkanie. Jak się okazało był to tylko pretekst, zwykłe kłamstwo, by wejść do mieszkania. Kiedy mężczyzna wyszedł seniorka zorientowała się, że ze stołu w pokoju zniknęło 2500 tysiąca emerytury. Kobieta nawet nie zauważyła kiedy złodziej wszedł do pokoju.

O całym zdarzeniu poinformowała Policję. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Ińsku błyskawicznie podjęli czynności w tej sprawie, które skutkowały wytypowaniem osoby podejrzanej o dokonanie tego przestępstwa.

Mieszkaniec powiatu stargardzkiego znany był miejscowym policjantom. Został zatrzymany w miejscu zamieszkania i przewieziony do jednostki policji celem przeprowadzenia dalszych czynności. Teraz podejrzany będzie oczekiwał na decyzję sądu w tej sprawie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej