Olimp Złocieniec - Drawa II 2:2

• Napisane przez  mksdrawa.futbolowo.pl

28.03.2015 r. (sobota) godz. 16:00 Stadion Miejski w Złocieńcu 31 kolejka Koszalińskiej Wojewódzkiej Klasy Okręgowej

OLIMP ZŁOCIENIEC – DRAWA II DRAWSKO POMORSKIE 2:2( 2:1 )

Bramki:

• Drawa II ( Walkiewicz 32’, Witoń 90+3’ )
  • Olimp ( Belnik 22’, Janik 26’ )

Skład Drawa II : Wawruniak, Kamiński, Bany M., Bolek, Karow, Sochanek, Żuk, Bany I., Kwiatkowski, Walkiewicz, Masłowski, na zmiany wchodzili: Korczyński, Witoń, Kozak, Wyrzykowski.

Drawa II mimo bliskiego wyjazdu do rywala za miedzy, można powiedzieć wróciła z dalekiej podróży i przywiozła do Drawska zwycięski remis. Od 10 min zaczęła się dominacja gry drużyny ze Złocieńca, który przez całe spotkanie, był drużyną zdecydowanie lepszą. Zaczęło się od 2 groźnych strzałów, gdzie po chwili zawodnik gospodarzy Dusza znalazł się sam na sam z bramkarzem Drawy, który znakomicie wyszedł obronną ręką z tej sytuacji. Olimp przejął inicjatywę i do końca 1 połowy był w natarciu. Drawie natomiast przyszło grać z kontrataku i kierować piłki do osamotnionego napastnika Walkiewicza, który oddał 2 strzały na bramkę, 1 niecelny, 2 z kolei po błędzie bramkarza znalazł miejsce w siatce gospodarzy, mamy 2:1. Do przerwy Olimp miał wiele sytuacji i wynik powinien być inny. W drugiej połowie Drawa podjęła od razu ryzyko i wyszła z 3 napastnikami, chcąc dogonić wynik. Wysoko grając, była to typowa wymiana ciosów, mieliśmy swoje sytuacje, ale także Olimp stworzył sobie bardzo klarowne akcje i znowu powinien być wynik wyższy na korzyść gospodarzy. Jednak to szczęście dopisało tym razem Drawie i po przedłużeniu przez sędziego o 3 min meczu, mamy rzut wolny, po którym dośrodkowuje kapitan Bany Michał, znakomicie powalczył w powietrzu Patryk Korczyński, po którego strzale piłka trafia w poprzeczkę i spada na głowę Witonia, który bez problemu kieruje ją do pustej bramki i mamy remis, jak się okazuje bardzo cenny punkt w perspektywie dalszych losów w tabeli. Za tydzień Drawa II zagra na wyjeździe w Gościnie z tamtejszym Olimpem.