Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

To była niesamowita randka. Całkowicie inna i dawała dużo możliwości

  • Napisane przez  DSI
Fot. Grzegorz Paluch Fot. Grzegorz Paluch

Chyba każdy z nas randkował, a podczas takiego spotkania chciał na tej drugiej osobie zrobić jak najlepsze wrażenie. Czasem wystarczyło kilka minut aby wiedzieć, że z takiego spotkania będzie coś więcej. Tak właśnie było w Aparthotel Wałcz gdzie zaproszono przedstawicieli biznesu i instytucji na szybkie biznesowe randki.

Wydarzenie odbyło się 13 kwietnia. Ciekawa forma i biznesowe randkowanie przyciągnęło ponad 50 osób. Nie tylko z Wałcza, ale i ościennych powiatów, w tym z powiatu drawskiego.  Uczestnicy spotykali się podczas rund po czterech przedstawicieli i mówili o tym czym zajmują się i jak działają ich firmy. Czasem już tyle wystarczy aby coś zaiskrzyło i pojawiły się nowe możliwości.

Nie brakowało pozytywnych wibracji, świetnej atmosfery i mnóstwa uśmiechów na twarzach uczestników. Nad całością panowała prowadząca Justyna Jasoń – Pawłowska, a oprócz tego nie zabrakło ćwiczeń biznesowych przeprowadzonych przez trenera biznesu Makra Koterasa.

Tego typu wydarzenia są bardzo przydatne dla przedsiębiorców i osób działających w biznesie, ponieważ pozwalają na poznanie nowych ludzi i nawiązanie kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą przynieść korzyści obu stronom.

Ponadto, organizacja takich wydarzeń przyczynia się do rozwoju lokalnej społeczności biznesowej, a także promuje region, gdzie się odbywają. Warto podkreślić, że inicjatywa zorganizowania biznesowych speed datingów należała do Anny Chandoszko z Akaom.pl i Michała Śmista z CK+ Centrum Ksero & Studio Reklamy, a wydarzenie wspierało wiele instytucji i firm, w tym Miasto Wałcz, ASTA-NET, Winnica Invictus, Aparthotel Wałcz, CK+ Centrum Ksero & Studio Reklamy, Akaom.pl, Pojezierze Wałeckie Tygodnik, Extra Wałcz, DSI - Drawskie Strony Internetowe, TV ASTA, Asta-24 i DTC Media.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i materiałów filmowych z tego wydarzeniapPrzygotowanych przez DTCMediaGroup, Grzegorz Paluch i TV ASTA

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej