Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Łobez Pościg za mieszkańcem naszego powiatu

  • Napisane przez  Policja
Łobez Pościg za mieszkańcem naszego powiatu

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łobzie 21 marca wyeliminowali następnego nieodpowiedzialnego kierowcę w trakcie policyjnych działań.

W trakcie nadzoru nad ruchem w miejscowości Łobez przy ul. Drawskiej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łobzie ujawnili kierującego pojazdem marki Skoda Oktawia, który przekroczył dopuszczalną prędkość na przedmiotowym odcinku drogi.

W związku z powyższym mundurowi podjęli próbę zatrzymania pojazdu celem przeprowadzenia kontroli drogowej. Kierujący nie zastosował się do wydanych poleceń i kontynuował jazdę.

Funkcjonariusze podjęli pościg za pojazdem marki Skoda, w trakcie którego używali sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych w celu wydania polecenia do zatrzymania pojazdu. W rejonie kompleksów leśnych kierujący postanowił pozostawić pojazd wraz z obecnym w nim pasażerem, a następnie podjął pieszą próbę ucieczki i schował się w terenach bagnistych, w których został zatrzymany przez policjantów łobeskiej komendy.

W trakcie legitymowania oraz zatrzymania mundurowi poznali przyczynę ucieczki- 30 letni mieszkaniec powiatu drawskiego był osobą poszukiwaną oraz posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym. Za swoje przewinienia kierujący odpowie przed Sądem.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej