Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Legenda "Apollo 440" zagra już w sierpniu.

  • Napisane przez  DSI
Apollo 440, zdjęcie: materiały promocyjne zespołu Apollo 440, zdjęcie: materiały promocyjne zespołu

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej i rocka - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, w jedynym swoim rodzaju muzycznym spektaklu.

Zespół, założony w latach 90. przez Noko oraz braci Howarda i Trevora Graya, stał się pionierem rytmów elektronicznych. Stworzyli mieszankę doładowaną turbo dawką postmodernistycznej rock'n'rollowej swawoli i wstrząsnęli rynkiem, grając muzykę taneczną na żywo!

Apollo 440 rozpoczęli swoją karierę od intensywnych tras koncertowych dookoła świata w latach 90. i 2000. Następnie występowali jako główne gwiazdy festiwali muzycznych w Europie w latach 2007-2019. Teraz w 2023 r. muzycy z Liverpoolu wyruszają znowu w trasę, zapraszając do współpracy grono wspaniałych artystów, w tym wokalistę Mary Bykera, DJa Harrego K, basistę Mikeyego Cusicka, keyboardzistę Ashleya Krajewskiego oraz niesamowitego perkusistę Cliffa Hewitta.

Apollo 440 znani są z takich klasyków jak "Stop The Rock", "Ain’t Talkin’ ‘Bout Dub" czy "Krupa". Jednak to nie wszystko - kapela stoi także za nagraniami ścieżek dźwiękowych do filmów "Zagubieni w kosmosie" oraz "Aniołki Charliego". Przygotujcie się na imprezę wszechczasów napędzaną hitami z całej, 30-letniej kariery zespołu Apollo 440!

Warto również wspomnieć, że Pol'and'Rock Festival to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej