Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Spłonął mały zakład drzewny i miejsce pracy ludzi, którzy na niego pracowali całe życie

  • Napisane przez  DSI
Fot. OSP Broczyno Fot. OSP Broczyno

17 marca, w nocy z czwartku na piątek około 4:00 służby ratownicze w powiecie drawskim  otrzymały zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w Broczynie.

W Broczynie płonął budynek w zakładzie produkcyjnym. Zostało z niego niewiele. Żywioł doszczętnie strawił budynek i maszyny, które się w nim znajdowały, zabierając im tym samym miejsce pracy i utrzymania.

Jak informuje Jakub Hnatowski poszkodowani - to moi najbliżsi sąsiedzi. Są ludźmi, którzy nigdy nie pozostali obojętni na ludzką krzywdę. Zawsze uczynni i chętni do pomocy. Dziś sami tej pomocy potrzebują!

Pożar doszczętnie strawił w nocy budynek

Dzięki szybkiej reakcji Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej udało się ocalić maszyny znajdujące się pod wiatami przylegającymi do budynku. Jednak straty i tak są ogromne.

Pożar doszczętnie strawił w nocy budynek

Pan Tadeusz z ogromną pasja i ciężką pracą własnych rąk od kilkunastu lat tworzył swoją firmę - mały zakład drzewny. Przez te wszystkie lata niejednokrotnie borykał się z różnymi trudnościami, jednak nigdy się nie poddawał i wytrwale prowadził działalność zapewniając rodzinie środki na utrzymanie. Rok temu do ojca dołączył jego syn Jakub. Panowie, by móc utrzymać się na rynku poszerzyli działalność inwestując duże środki o produkcje peletu. Pożar zniszczył całą linię produkcyjną  - relacjonuje Jakub Hnatowski

Jakub postanowił im pomóc i uruchomił zrzutkę.

Pomóżmy im zacząć od nowa! Nie pozwólmy aby ta tragedia, która się wydarzyła zniszczyła sens i cel życia wspaniałych ludzi . Każda wpłata pozwoli przybliżyć poszkodowanych do odbudowy swojej firmy - pisze

 

Pożar doszczętnie strawił w nocy budynek

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej