Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Burmistrz Kalisza tworzy dziennik. O czym będzie pisał Janusz Garbacz

  • Napisane przez  DSI
Janusz Garbacz. Fot. Archiwum DSI Janusz Garbacz. Fot. Archiwum DSI

Nowy sposób komunikacji z mieszkańcami gminy wdrożył Burmistrz Kalisza Pomorskiego Janusz Garbacz. Oprócz tradycyjnych metod mają pojawiać się dzienniki burmistrza. Mają to być krótkie teksty o sprawach interesujących mieszkańców. Pierwszy wpis nosi tytuł „Podczas kilku lat…”

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom wprowadzam dodatkową formę komunikowania się z Państwem pod nazwą „Dziennik Burmistrza”.  – pisze Burmistrz Garbacz

W „Dzienniku Burmistrza” mają zawarte być refleksje i nieco inne, bardziej osobiste spojrzenia na nasze sprawy gminy Kalisz Pomorski.

  • Oto pierwszy wpis (1/2023)

Podczas kilku lat…

Podczas kilku lat sprawowania z woli Mieszkańców naszej Gminy funkcji Burmistrza Kalisza Pomorskiego doświadczyłem wielu miłych chwil gdy udawało się zrealizować ważne dla naszej Gminy zadania. Odczuwana z tego satysfakcja pozwalała mi lżej znosić chwile niemiłe gdy zamiast oczekiwanej pomocy, czy choćby milczącego wsparcia ze strony bliższego lub dalszego otoczenia, kierowano do mnie działania nieprzychylne, wręcz wrogie. Zawsze zastanawiałem się wtedy: po co, dlaczego, na co? Na tak postawione pytania do dzisiaj nie znalazłem przekonywującego wytłumaczenia. Przecież nie chcę nikogo posądzać o nienawiść czy chęć pogrążenia mnie wbrew prawdzie. Zatem, rodzi się kolejne pytanie: czyżby niektórzy czynem niegodnym przed zakończeniem obecnej kadencji władz samorządowych chcieli zająć  moje miejsce?

Postanowiłem zatem pisać ten dziennik, na który złożą się głównie fakty poddane pod osąd Czytelników. Wszak w ocenie każdych działań liczą się przede wszystkim dobre i złe uczynki, dokonywane przez dobrych i złych ludzi. Zapraszam do dalszej lektury.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej