Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Atrakcje Pojezierza Drawskiego. Konkurs na TIK TOK dla ósmoklasistów z powiatu drawskiego

  • Napisane przez  DSI
Drawa. Fot. Adam Cygan Drawa. Fot. Adam Cygan

SZLOT, czyli Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs „Atrakcje Pojezierza Drawskiego oczami ósmoklasistów”. Jak wskazują organizatorzy to wyjątkowa okazja do podzielenia się z nami Waszymi ulubionymi miejscami na terenie powiatów drawskiego lub szczecineckiego.

W tym projekcie może wziąć udział każdy uczeń klasy 8 z terenu w/w powiatów. Tylko filmy zrobione w tym regionie będą podlegały ocenie komisji konkursowej.

Co zrobić, aby wziąć udział i stanąć do walki o wyjątkowe nagrody?

Wystarczy przesłać do organizatorów film stworzony na platformie TIK TOK, oznaczony hasztagiem #pojezierzedrawskie, w którym zaprezentujecie to co według Was jest najatrakcyjniejsze w powiatach drawskim lub szczecineckim.

Filmik może pokazywać walory turystyczne, przyrodnicze, historyczne i krajobrazowe regionu poprzez prezentację: miejsc, przyrody, budynków, wydarzeń, kulinariów czy też ludzi.

Ważne jest to, abyśmy później mogli wykorzystać nadesłane prace w promowaniu marki turystycznej Pojezierze Drawskie, na arenie krajowej i międzynarodowej. W konkursie będziemy oceniać, poza jakością, kreatywność i nowatorski sposób prezentacji naszych walorów – informuje SZLOT

Tak więc popuśćcie wodze fantazji, dajcie ponieść się wyobraźni – liczmy na Waszą kreatywność. Odkryjcie przed nam świat widziany oczami ósmoklasistów!

Nagrodami za zwycięstwo w konkursie będą karty podarunkowe o wartości 1000 zł – jedna dla najlepszego filmu z powiatu drawskiego, druga dla zwycięzcy z powiatu szczecineckiego

Karta Zgłoszeniowa oraz Regulamin konkursu na stronie organizatora

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej