Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zachodniopomorska Rada Olimpijska. Violetta Zbytek ponownie w jej zarządzie

  • Napisane przez  DSI
Fot. Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim Fot. Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim

Wczoraj, w środę w Szczecinie odbyło się Walne Zebranie Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej. Podczas tego zebrania wybrano nowy zarząd rady.

W wyniku wyborów na członka Zarządu Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej na kolejną kadencje została powołana Violetta Zbytek z gminy Kalisz Pomorski, która jest przewodniczącą Klubu Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim

Zachodniopomorska Rada Olimpijska została powołana 21 lat temu w wyniku uchwały Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zrzesza około 14 klubów olimpijczyka. Zachodniopomorska rodzina olimpijska to dziś 184 olimpijczyków i 48 paraolimpijczyków. To także 20 szkół noszących imiona olimpijczyków i kilka obiektów sportowych noszących ich imiona.

Zachodniopomorska Rada Olimpijska. Violetta Zbytek ponownie w jej zarządzie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej