Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Będzie przebudowa stacji uzdatniania wody w Broczynie

  • Napisane przez  UM
Będzie przebudowa stacji uzdatniania wody w Broczynie

24 stycznnia. Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anna Bańkowska i Burmistrz Czaplinka Pan Marcin Naruszewicz podpisali umowę o przyznaniu pomocy na realizację zadania pn. „Przebudowa ujęcia oraz stacji uzdatniania wody w Broczynie na terenie gminy Czaplinek”.

Przyznana dotacja ze środków UE w kwocie 2 055 376,00 zł stanowi 100% kosztów kwalifikowalnych zadania. Koszty niekwalifikowalne stanowią kwotę ok. 76 000 zł.

Dotacja została przyznana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Powyższe zadanie stanowi jeden z elementów przedsięwzięcia pn. „Budowa i modernizacja infrastruktury wodociągowej w miejscowościach popegeerowskich na terenie gminy Czaplinek: Broczyno, Byszkowo, Kamienna Góra i Trzciniec”, na realizację którego przyznano Gminie Czaplinek dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 4 702 500,00 zł.

Realizacja całego przedsięwzięcia jest zaplanowana na lata 2023-2024.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej