Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kobiety zaatakowały naszych ratowników. Jest wyrok sądu w Drawsku.

  • Napisane przez  DSI
Kobiety zaatakowały naszych ratowników. Jest wyrok sądu w Drawsku.

Sąd Rejonowy w Drawsku Pomorskim wydał wyrok nakazowy w sprawie oskarżonych, które naruszyły nietykalność cielesną ratowników.

Do zdarzenia doszło 20 sierpnia 2022 roku w Czaplinku. Kobiety naruszyły nietykalność cielesną ratowników Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Szarpały ich, odpychały i używały wobec nich słów wulgarnych i uznawanych za obelżywe.

Za te czyny sąd w Drawsku Pomorskim wymierzył kobietom karę grzywny 1500 zł oraz zapłatę na rzecz ratowników po 500 zł. tytułem zadośćuczynienia.

Co się wtedy stało?

Szczegóły podają ratownicy

W środku nocy ratownicy pędzą karetką na sygnałach,  gdyż dostają wezwanie "nie rusza się,  nie oddycha" - w domyśle "będzie reanimacja". Na miejscu gruba impreza i pacjentka,  która cudownie ożyła czy z tego powodu można szarpać i wyzywać ratowników??? Spójrzcie na wyrok i policzcie - drogo wyszła impreza obie Panie,  których NIE pozdrawiamy za to dużo zdrówka i umiaru na przyszłość życzymy – skomentowali całość ratownicy z powiatu drawskiego.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej