Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ta akcja szpitala pokazała jak potrzebne są takie badania.

  • Napisane przez  DSI
Ta akcja szpitala pokazała jak potrzebne są takie badania.

Ogromna rzesza babć i dziadków odpowiedziała na zaproszenie drawskiego szpitala na bezpłatne badania. W ciągu kilkunastu godzin zapisało się ponad 100 chętnych.

Jak poinformował dzisiaj szpital zapisy na bezpłatne badania z okazji Dnia Babci i Dziadka zostały zakończone. O akcji informowaliśmy w artykule "Dla Babci i Dziadka – bezpłatne badania w Drawsku Pomorskim".

Szpital wskazał, że akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

W związku z tym wydłużyliśmy godziny badań, a w ciągu kilkunastu godzin, tylko do Laboratorium w Drawsku Pomorskim Szpitala Matki Teresy z Kalkuty zapisaliśmy ponad 100 babć i dziadków.

Szpital zapowiada kolejne akcje tego typu

Pokazuje nam to, jak duże jest zapotrzebowanie w tym zakresie, dlatego Drodzy Państwo będziemy realizować kolejne tego typu inicjatywy. Dziękujemy za zaangażowanie, ale mimo największych chęci nie jesteśmy w stanie przebadać więcej osób w ciągu tygodnia – niezwykle ważny jest dla nas Państwa komfort i bezpieczeństwo – informuje placówka

Z sercem do Pacjenta

Przypominamy o organizowanym przez Fundację "Z sercem do Pacjenta" bezpłatnym spotkaniu w ramach Klubu Pacjenta, podczas którego można poznać wiele interesujących zagadnień na temat zdrowia oraz skorzystać z wybranych bezpłatnych badań i konsultacji. Najbliższy Klub Pacjenta w Drawsko Pomorskie odbędzie się w marcu – zapowiadają

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej