Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Praca: Pracownik Utrzymania Ruchu - ELEKTRYK w Motherson (CZAPLINEK)

.Motherson jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zorientowanym na ludzi, obsługującym zróżnicowaną gamę produktów i usług oraz jednym z 22 największych dostawców motoryzacyjnych na świecie. Dzięki zakładom rozlokowanym w 41 krajach i zatrudnieniu 135 000 pracowników, firma ma prawdziwie globalne środowisko, w którym różnorodność i integracja kształtują naszą kulturę. Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group, jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie rozwiązań systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taboru kolejowego i autobusów elektrycznych . Dzięki naszej globalnej sieci usług i produkcji wspieramy czołowych klientów w naszej branży i przyczyniamy się do zrównoważonego transportu. Jeżeli jesteś pasjonatem wywierania wpływu, zapraszamy Cię do naszego zespołu.

CZAPLINEK

Pracownik Utrzymania Ruchu - ELEKTRYK

Twoje obowiązki.

  • prowadzenie przeglądów, konserwacji i okresowej kontroli maszyn, urządzeń i instalacji
  • identyfikowanie i naprawianie usterek na terenie zakładu
  • montaż instalacji elektrycznych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Realizacja prac remontowych i eksploatacyjnych
  • Adaptowanie i modyfikowanie sieci technologicznych do bieżących potrzeb produkcyjnych.

Twój profil.

  • min 3 letnie udokumentowane doświadczenie
  • aktualne uprawnienia SEP E1 do 1kV
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność, dyspozycyjność

Co oferujemy.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie globalnej o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym;
  • Ciągły rozwój własnych kompetencji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Program wdrożeń dla nowego pracownika
  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych oraz medycznych

Jak zaaplikować..

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji procesu rekrutacji.”Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek,w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Motherson

Dodatkowe informacje

Moje konto

Współpracujemy

Zostań promotorem

Więcej