Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W rok istnienia Centrum Zdrowia Psychicznego Ewa Giza zaskoczyła nas nowymi planami

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

To już rok jak w Drawsku Pomorskim rozpoczęło działalność Centrum Zdrowia Psychicznego. Placówka podlega pod Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu (Kańsku).  Wcześniej działalność placówki została poszerzona o Poradnię Zdrowia Psychicznego, Psychiatryczny Oddział Dzienny i Zespół Leczenia Środowiskowego. A po uruchomieniu ZDP uruchomione zostały kolejne placówki w Łobzie i Świdwinie.

4 stycznia w Centrum Zdrowia Psychicznego w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczystość rocznicy  działalności Centrum Zdrowia Psychicznego.

Wtedy Ewa Giza, Dyrektor Szpitala MSWiA w Złocieńcu mówiła, że powiat drawski był tzw. "białą plamą" opieki psychiatrycznej na mapie Województwa Zachodniopomorskiego. Zapytaliśmy o tę białą plamę podczas uroczystości dyrektorkę szpitala.

Film

Dr Giza nie tylko opowiedziała o działalności dotychczasowej placówki, ale przekazała nam ciekawe informacje dotyczące rozwoju. Mówiła o powstaniu hostelu – po więcej informacji odsyłamy do rozmowy video.

W tym wyjątkowym dla placówki dniu dla placówki wzięli udział m.in.: Starosta Drawski Stanisław Cybula , Wicestarosta Waldemar Włodarczyk, Przewodnicząca Rady Powiatu Urszula Ptak, Naczelnik, Inspektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej Aleksandra Orlińska oraz Wiceprzewodniczący Rady Społecznej Szpitala Norbert Gorzyński.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także pracowników Starostwa Powiatowego, Centrum Zdrowia Psychicznego ze Świdwina i Łobza, członków Stowarzyszenia Feniks z Kołobrzegu oraz pracowników administracji szpitala .

Były podziękowania , kwiaty, wzruszenia...

Dr Giza w swoim wystąpieniu dziękowała pracownikom za ich zaangażowanie, pracę, swoje podnoszenie kwalifikacji i przedstawiła wizję dalszego rozwoju CZP.

Fotorelacja

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej