Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

PKS Złocieniec wypełnia lukę po likwidowanym PKS Wałcz. Burmistrz Mirosławca podpisuje umowę

  • Napisane przez  DSI
Fot. Piotr Pawlik Fot. Piotr Pawlik

Dobre wiadomości - podpisaliśmy dzisiaj umowę z PKS Złocieniec na realizację dowozów dzieci do szkół i utworzenia nowych linii autobusowych na terenie Gminy Mirosławiec – przekazał informację o zabezpieczeniu transportu Burmistrz Mirosławca Piotr Pawlik.

Jak się dowiedziało się DSI -  PKS Złocieniec rozpocznie kursy od 2 stycznia 2023 roku, wypełniając lukę po likwidowanym PKS Wałcz.

Gmina Mirosławiec korzysta w tym przypadku z programu Funduszu Autobusowego realizowanego przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie.

Burmistrz zapowiada nowe trasy i większą częstotliwość kursów: z Toporzykiem, Jadwiżynem, Łowiczem Wałeckim i Próchnowem.

Do tego dochodzi połączenie z PKP w Kaliszu Pomorskim.

Będzie szansa dostać się na poranny pociąg do Szczecina przed 5 rano i wrócić ze Szczecina przed 17.00 (na razie od poniedziałku do piątku) – przekazał Piotr Pawlik

Po świętach mają zostać podane do wiadomości publicznej nowe rozkłady jazdy i ceny biletów.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej