Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Panie wzięły udział w ciekawym projekcie „WONDER WOMAN”.

  • Napisane przez  Maciej Słomka
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Projekt „WONDER WOMAN” realizowany przez Stowarzyszenie Nasza Świerczyna w ramach programu „Działaj Lokalnie” dobiegł końca. 

O projekcie informuje jego pomysłodawca Maciej Słomka:

Dbałość o swój dobrostan, rozwój osobisty i budowanie poczucia własnej wartości to aspekty nad którymi skupiliśmy się realizując założenia projektowe.  Nasze Panie uczestniczyły w  warsztatach psychologicznych, odbyły wiele rozmów, które dały możliwość poznania siebie i swoich potrzeb.

Panie wzięły udział w ciekawym projekcie „WONDER WOMAN”.

Zajęcia odbywające się na Farmie AnaPon w Rydzewie to czas wytchnienia i relaksu w pięknym otoczeniu i wspaniałej atmosferze. Samodzielnie wykonane aromatyczne kremy stały się podarunkiem sprawionym samemu sobie. Kulminacją naszego projektu była sesja fotograficzna do której przygotowała uczestniczki wizażystka.

Panie wzięły udział w ciekawym projekcie „WONDER WOMAN”.

Świetna praca jaka została wykonana przez fotografa Adama Cygana zaowocowała wspaniałymi zdjęciami ale przede wszystkim wzmocniła  wiarę w siebie. 

Otwarcie na nowe idee, zmiana nastawienia do siebie i świata dają możliwość na stworzenie przestrzeń budującej  wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Daje także to siłę do pokonywania przeciwności losu. Tworzące się przyjaźnie pozwalają realizować własne cele i spełniać marzenia. Temu służył realizowany przez nasze stowarzyszenie projekt.

Panie wzięły udział w ciekawym projekcie „WONDER WOMAN”.

Dziękujemy Pani Urszuli Borowskiej, Magdalenie Smyk, Annie Malinowskiej, Adamowi Cyganowi oraz Marioli Buczkowskiej - Słomka za pomoc w realizacji projektu.

Dofinansowano ze środków programu Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „ Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Wierzchowo i Powiatu Drawskiego.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej