Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pierwszy laptop w Złocieńcu przekazał Burmistrz Zacharzewski osobiście

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Fot. UM

W Złocieńcu rozpoczęło się wydawanie laptopów wraz z akcesoriami w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Od 29 listopada w Złocieńcu można podpisać umowę darowizny i odebrać laptopa z akcesoriami zakupionego dla dzieci  w ramach programu grantowego realizowanego przez Złocieniec.

Gmina Złocieniec otrzymała wsparcie na zakup 202 laptopów wraz z akcesoriami takimi jak myszka bezprzewodowa, podkładka pod myszkę, słuchawki, pendrive oraz torba o łącznej wartości 482 260,86 zł. Rodzice, opiekunowie prawni dzieci lub uczniowie pełnoletni zostaną poinformowani o dokładnej dacie, godzinie i miejscu odebrania laptopa telefonicznie lub przez portal LIBRUS Synergia.

Laptopy zostaną wydane w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego oraz Szkole Podstawowej nr 3 im. Żołnierza Polskiego w Złocieńcu, Szkole Podstawowej w Nowym Worowie lub w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu.

Umowę w imieniu uczniów niepełnoletnich podpisuje rodzic/opiekun prawny dziecka, który składał wniosek. Rodzic/opiekun prawny dziecka jest zobowiązany mieć ze sobą swój dowód osobisty i dokument dziecka z nr PESEL (dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport itp.). Umowę w imieniu uczniów pełnoletnich podpisuje uczeń pełnoletni, który złożył wniosek. Na podpisanie umowy uczeń jest zobowiązany stawić się z dowodem osobistym.

Rodzice, opiekunowie prawni lub uczniowie pełnoletni, którzy podpiszą umowę darowizny sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami w ramach Projektu zobowiązani są do złożenia co najmniej dwa razy w ciągu ostatnich 2 lat od zakończenia Projektu oświadczenia o użytkowaniu sprzętu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej