Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu odwołana z funkcji. Powołano nową osobę

  • Napisane przez  DSI
Barbara Głowacka Barbara Głowacka

Kolejne zmiany w składzie w prezydium Rady Powiatu Drawskiego. Radni podczas ostatniej sesji odwołali ze stanowiska radną Barbarę Głowacką.

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Drawskiego, 25 listopada w głosowaniu tajnym odwołano z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Drawskiego Barbarę Głowacką. Wniosek o odwołanie  złożyła grupa sześciu radnych.

Radni zdecydowali, że głosowanie będzie tajne. Głosy oddało 15 radnych, Barbara Głowacka została wykluczona z głosowania. Podczas sesji nie zabrała również głosu w sprawie.

Za odwołaniem radnej Głowackiej z roli przewodniczącej opowiedziało się 11 radnych. Dwóch się wstrzymało, a tylko dwie osoby było przeciwko odwołaniu

W tym samym dniu powołano nowego wiceprzewodniczącego. W wyniku głosowania wybrany został nowy wiceprzewodniczący. Został nim Marcin Krężel.

Przypomnijmy, że nie tak dawno odwołany z funkcji wicestarosty został również Mariusz Nagórski.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej