Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Łączy nas chęć pomagania, czyli II Powiatowa Gala Dotycząca Idei Wolontariatu

  • Napisane przez  DSI za Małgorzata Głodek
Łączy nas chęć pomagania, czyli II Powiatowa Gala Dotycząca Idei Wolontariatu

Pod hasłem „Łączy nas chęć pomagania”, 22 listopada 2022 r. w kinie „Mewa” w Złocieńcu odbyła się II Powiatowa Gala Dotycząca Idei Wolontariatu zorganizowana przez Fundację „Magia Serca”.

Jak informuje Małgorzata Głodek, Prezes Fundacji podczas konferencji Aleksandra Łuczyńska, Dyrektorka Czaplineckiego Ośrodka Kultury, osoba, która na co dzień krzewi kulturę, a z pasją i zaangażowaniem wspiera Potrzebujących i niesie pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna wygłosiła prelekcję dotyczącą idei bezinteresownej pomocy, pomysłów na rozwijanie wolontariatu.

W trakcie wydarzenia szkolne koła wolontariatu zaprezentowały swoją działalność w krótkich prezentacjach multimedialnych. O swojej działalności opowiedzieli uczniowie Szkoły Podstawowej w Świerczynie, w Wierzchowie, w Czaplinku, w Nowym Worowie, Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 w Złocieńcu, Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Drawsku Pomorskim.

Opiekunki kół wolontariatu: Anna Mroczko, Anna Kalata, Beata Olejnik, Agnieszka Kaczmarek, Anna Lipska, Renata Juszkiewicz – Boral, Monika Wysoczańska oraz Agnieszka Kuprowska, odebrały podziękowania za zaangażowanie, chęć i wolę służenia innym w każdej sytuacji.

Podsumowaniem Konferencji było wręczenie nagród dla uczniów, którzy wykazali się doskonałą wiedzą na temat wolontariatu i najlepiej w swoich szkołach napisali test.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej