Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Niestety ta cukiernia kończy działalność. To ostatnie dni kiedy możecie spróbować jej wypieków

  • Napisane przez  DSI
Niestety ta cukiernia kończy działalność. To ostatnie dni kiedy możecie spróbować jej wypieków

Mieszkańcy Kalisza Pomorskiego i okolic znają doskonale ich wyroby. Cukiernia Kozacka mieszcząca się przy ulicy Suchowskiej znana jest z niezliczonej liczby słodkości, ciastek, lodów, ciast i tortów. To wszystko niestety znika, gdyż cukiernia musi się zamknąć.

Tą cukiernię mieszkańcy pamiętają z lat dzieciństwa. Wielu wspomina pączki, gniazda, ptysie, eklery czy pierwsze lody gałkowe. Mieszkańcy chwalili sobie cukiernię za jakość produktów i pyszne torty.

Niestety za kilka dni Cukiernia Kozacka już nie będzie pracować

Właściciele poinformowali, że ostatnim dniem pracy będzie 28 października. Tego dnia zapraszają wszystkich gości do swojego sklepiku. Jak mówią chcą ugościć swoich stałych, wiernych klientów oraz zaprosić ich na poczęstunek.

Z wielkim bólem serca informujemy ze zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia naszej Cukierni.  28 października jesteśmy otwarci ostatni raz.  Chcielibyśmy zaprosić tego dnia do naszego sklepiku mieszkańców Kalisza, naszych stałych i wiernych klientów, na słodki poczęstunek. Będziemy czynni od godziny 8:00 - 15:00.  Dziękujemy za te wszystkie lata –informują ze smutkiem

Powodem koszty prowadzenia działalności

Zapytaliśmy właścicieli firmy co jest przyczyną zamknięcia. Jak się okazuje podobnie jak w przypadku wielu firm są to koszty prowadzenia takiej działalności. Cukiernicy wskazują w szczególności na koszty energii orz to, że nie są w stanie zbilansować kosztów produkcji z zarobkami.

Koszty prowadzenia działalności są ogromne, od towaru po inne opłaty a do tego teraz drastyczne podwyżki energii. W naszym przypadku to głównie koszty energii, jesteśmy mikro, ale bardzo energochłonną firmą. Próbowaliśmy już wszystkiego i niestety wyczerpaliśmy wszystkie pomysły – informują DSI

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej