Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Sportowy miesiąc Lecha.

  • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Mecz drużyny seniorów z Iną Ińsko Mecz drużyny seniorów z Iną Ińsko

We wrześniu br. kolejne mecze ligowe rozegrały drużyny: trampkarzy, juniorów młodszych, seniorów oraz oldbojów Lecha Czaplinek.

SENIORZY

11 września zespół seniorów na stadionie miejskim w Łobzie mierzył się w ramach 5. kolejki z miejscowym Światowidem 63 Łobez. Niestety pomimo prowadzenia 2:0 po dwóch trafieniach Macieja Górniaka później tracimy 3 bramki i przegrywamy ten mecz 2:3. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w składzie: Urkiel - Lutyński (85' Kubiak), Żwirko (71' Groździej), Woźniak, Krzemień - Pawłowski, Kibitlewski, Szafarz, Stróżyk (75' Simiński) - Resiak, Górniak.

Kolejny mecz rozegraliśmy 18 września na stadionie miejskim w Czaplinku. W spotkaniu 6. kolejki podejmowaliśmy drużynę Iny Ińsko, z którą przegraliśmy 1:4. Jedyną bramkę dla Lecha strzelił Piotr Kibitlewski. W tym meczu wystąpiliśmy w zestawieniu: Tomaszewicz – Groździej (66' Kowalczyk), Tomaszewski, Woźniak, Lutyński - Krzemień, Stróżyk (66' Krasoń), Kibitlewski, Szafarz (66' Simiński) - Resiak, Górniak.

25 września na stadionie im. Leszka Kapuścińskiego w Łubowie mierzyliśmy się w ramach 7. kolejki ligowej z miejscowym Orłem, z którym wygraliśmy wysoko 6:1. Po dwie bramki strzelili Marcin Resiak i Maciej Górniak, zaś po jednym trafieniu dołożyli Szymon Stróżyk oraz Igor Szafarz. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w składzie: Urkiel - Groździej (65' Simiński), Woźniak, Lutyński, Krasoń - Krzemień (78' Voronenko), Szafarz (67' Kowalczyk), Kibitlewski, Stróżyk (9' Pawłowski) - Górniak, Resiak.

Sportowy miesiąc Lecha.

We wrześniu do drużyny seniorskiej Lecha Czaplinek dołączyło dwóch zawodników pochodzących z Ukrainy – Artur Voronenko (zadebiutował w spotkaniu z Orłem Łubowo) oraz Pavlo Zabara.

Po siedmiu rozegranych kolejkach drużyna seniorów z dorobkiem 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki) i bilansem bramkowym 24:11 zajmuje 4. miejsce w tabeli.

14 września w meczu 3 rundy Pucharu Polski ZZPN na stadionie w Czaplinku mieliśmy zagrać z zespołem Sokoła Suliszewo. Niestety do tego spotkania nie doszło ze względu na fakt, że drużyna rywali zgłosiła problemy kadrowe. Z tego tytułu wygraliśmy walkowerem 3:0 i awansowaliśmy do kolejnego etapu rozgrywek pucharowych, w którym zmierzymy się 27 listopada na stadionie miejskim w Czaplinku z Pogonią Połczyn Zdrój.

W październiku zespół seniorów zmierzy się z drużynami: Piast Chociwel, Drawa Drawsko Pomorskie, Calisia Kalisz Pomorski, Olimp Złocieniec oraz Pogoń Połczyn Zdrój.

TRAMPKARZE

17 września drużyna trampkarzy trenera Piotra Kibitlewskiego w meczu 3. kolejki ligowej mierzyła się na euroboisku w Złocieńcu z miejscowym Olimpem, z którym przegrała 3:4 po bramkach Oskara Hanusewicza, Aleksa Kibitlewskiego oraz Jakuba Marczaka. 20 września na stadionie w Czaplinku w zaległym spotkaniu 2. kolejki podejmowaliśmy zespół Zawiszy Grzmiąca, z którym wygraliśmy 2:0 po trafieniach Aleksa Kibitlewskiego oraz Jakuba Marczaka. W ostatnim wrześniowym meczu ligowym w ramach 4. kolejki graliśmy na stadionie miejskim w Czaplinku z Pogonią Połczyn Zdrój, z którą przegraliśmy 0:2.

Sportowy miesiąc Lecha.

Po czterech rozegranych kolejkach zespół trampkarzy z dorobkiem 6 punktów (2 zwycięstwa i 2 porażki) i bilansem bramkowym 9:7 zajmuje 5. miejsce w tabeli.

W październiku nasi trampkarze zmierzą się z drużynami: BAS Barwice, AP Drawsko Pomorskie, Junior Kalisz Pomorski oraz MUKS Orzeł 2010 Wałcz.

JUNIORZY MŁODSI

11 września drużyna juniorów młodszych prowadzona przez trenera Dariusza Łacnego meczem wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka zainaugurowała nowy sezon. To spotkanie przegraliśmy wysoko 1:11, a jedyną bramkę dla Lecha strzelił Dawid Rutkowski. 17 września na stadionie w Czaplinku w spotkaniu 3. kolejki podejmowaliśmy zespół MKP Szczecinek, z którym wygraliśmy 4:1 po dwóch trafieniach Dawida Rutkowskiego oraz po jednym Mateusza Skoniecznego i Sebastiana Gawrońskiego. W ostatnim wrześniowym meczu ligowym w ramach 4. kolejki graliśmy na stadionie im. Stanisława Figasa w Koszalinie z miejscową Gwardią, z którą przegraliśmy 2:11 po dwóch bramkach Dawida Rutkowskiego.

Po trzech rozegranych kolejkach zespół juniorów młodszych z dorobkiem 3 punktów (1 zwycięstwo i 2 porażki) i bilansem bramkowym 7:23 zajmuje 5. miejsce w tabeli.

W październiku drużyna juniorów młodszych będzie grać z: Pomorzaninem Sławoborze, Zrywem Kretomino oraz MUKS Orłem 2010 Wałcz.

OLDBOJE

21 września drużyna oldbojów w meczu 5. kolejki mierzyła się na stadionie miejskim w Czaplinku z Amatorem Kołobrzeg. Po dwóch bramkach Tomasza Tomczaka oraz po jednej Marcina Tomczaka, Norberta Halamusa, Krzysztofa Makucha oraz Krzysztofa Panka wygraliśmy pewnie 6:1. W kolejnym spotkaniu w ramach 7. kolejki na stadionie w Czaplinku podejmowaliśmy zespół TKKF Strażak Koszalin, którego pokonaliśmy 4:1 po dwóch bramkach Marcina Tomczaka oraz po jednej Waldemara Troczyńskiego i Norbert Halamusa. 27 września na stadionie w Białogardzie w zaległym meczu 6. kolejki graliśmy z Oldbojami Iskry Białogard. To spotkanie przegrywamy 2:7, a dwie bramki strzelił Tomasz Tomczak.

Sportowy miesiąc Lecha.

Po sześciu rozegranych kolejkach drużyna oldbojów z dorobkiem 9 punktów (3 zwycięstwa i 3 porażki) i bilansem bramkowym 18:17 zajmuje 5. miejsce w tabeli.

W październiku nasi oldboje zmierzą się z drużynami: Perła Gmina Dygowo, Victoria Sianów, Oldboje Szczecinek, Oldboje Bruskowo Wielkie, Skup Aut RADZI-MIL Oldboje Tychowo.       

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej