Drawski Turniej Piłki Ręcznej - relacja

  • Napisane przez  Mateusz Owedyk
  • Galeria
Uczestnicy turnieju. Fot. Mateusz Owedyk Uczestnicy turnieju. Fot. Mateusz Owedyk

W minioną sobotę, 14 lutego w hali gimnazjum w Drawsku Pomorskim odbył się turniej piłki ręcznej. W zmaganiach uczestniczyło pięć drużyn, mecze trwały dwa razy po 10 minut.

Punktualnie o godzinie 10.00 Małgorzata Piłatowska z Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim przywitała wszystkich przybyłych, a sędziowie zmagań Michał Kulpa i Wojciech Witoń przedstawili zasady gry w piłkę ręczną oraz system, w jakim turniej będzie się odbywał.

W szranki stanęły zespoły "Zarańsko", "Żółte", "Relax Świdwin", "Obrońcy Tytułu" oraz "Mistrzowie". Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Po zaciętej rywalizacji I miejsce z kompletem zwycięstw zajęła drużyna "Obrońcy Tytułu", tuż za nimi uplasował się zespół ze Świdwina – "Relax", na najniższym stopniu podium znalazł się zespół  "Zarańsko". Na IV i V miejscu odpowiednio sklasyfikowane zostały drużyny "Żółte" oraz "Mistrzowie".

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast najlepsze cztery zespoły - puchary. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Drawska Pomorskiego.

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto