Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jest nowy Wicestarosta Drawski. Właśnie go wybrano (video)

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Wyborem nowego Wicestarosty Drawskiego zakończył się jeden z punktów posiedzenia podczas sesji Rady Powiatu Drawskiego. Najważniejszym elementem było głosowanie nad nową kandydaturą na Wicestarostę Drawskiego.

Sesja Rady Powiatu Drawskiego odbyła się 16 września o godz. 9:00 w sali narad w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim. Głosowanie nad obsadzeniem stanowiska wicestarosty jest efektem odwołania poprzedniego Wicestarosty Mariusza Nagórskiego

Przypomnijmy, że Rada Powiatu Drawskiego kilkukrotnie głosowała uchwały o odwołanie wicestarosty Mariusza Nagórskiego. Te znów były uchylane przez Wojewodę Zachodniopomorskiego. Ostatecznie przyjęto uchwałę o odwołaniu, której wojewoda nie uchylił.

W piątkowym posiedzeniu wzięło udział 14 radnych na 17 zasiadających w radzie.

Kandydatura Waldemara Włodarczyka

Jest nowy Wicestarosta Drawski. Właśnie go wybrano (video)
Archiwum DSI (Waldemar Włodarczyk - w centrum zdjęcia)

Jako kandydata zgłoszono etatowego członka Zarządu Powiatu Drawskiego Waldemara Włodarczyka i to tą kandydaturę poddano pod głosowanie.

Na kandydata w głosowaniu tajnym oddano 14 głosów, w tym Waldemara Włodarczyka poparło 9 radnych. Trzech było przeciwnych a dwie osoby się wstrzymały.

Nagranie z głosowania.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej