Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rajd Bobra już w październiku

  • Napisane przez  DSI
Rajd Bobra już w październiku

Powiat Drawski zaprasza na dwudziestą drugą edycję Rajdu Bobra, która odbędzie się w niedzielę 2 października 2022.

Rajd Bobra to otwarty turystyczny rajd nawigacyjny dla samochodów osobowych, drogami NIEUTWARDZONYMI, organizowany w ramach Cyklu Imprez Terenowych przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL.

Na trasie poruszamy się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator. Uczestnictwo w rajdzie jest nieodpłatne. Na uczestników czeka wiele ciekawych zadań.

W czasie jazdy poszukujemy Punktów Kontrolnych, które dzielimy na:

  1. SPK czyli kody umieszczone wzdłuż przebiegu trasy,

  2. PF czyli identyfikacja i lokalizacja na mapach obiektów z fotografii

  3. ST – (Special Task), czyli różnego rodzaju zadania, które przygotowane będą do wykonania przez uczestników, m.in.:

  • techniki linowe w tym most linowy, zjazd na rolce
  • zadania paramedyczne.
  • zadania sprawnościowe za kółkiem
  • epizody nawodne

Podpowiadamy, że przy wykonywaniu niektórych zadań przyda się ubranie i obuwie do przebrania. Ważna informacja: żadne z przygotowanych zadań nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam każdorazowo oceni, czy chce wykonać to zadanie, czy kontynuować zadania w innych punktach.

Zbiórka uczestników o godz.9.00 na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Plac Elizy Orzeszkowej 3., ruszamy ok. godz. 9.30. Na miejscu zbiórki uczestnicy otrzymają wszystkie niezbędne koordynaty.

Zakończenie rajdu obędzie się podczas ogniska integracyjnego. Wracamy do formuły zabawy, a nie rywalizacji, więc nagrody zostaną rozlosowane spośród wszystkich uczestników biorących udział w rajdzie. 

Zgłoszenia uczestników indywidualnych oraz zespołów (kierowca wraz z pasażerami) przyjmowane będą do 29 września 2022 r. do godz. 15:00. Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Karolina Podolska) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów na rajd.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej