Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Poszukiwania Bogdana Kurkowskiego trwają. Zaangażowani nurkowie

  • Napisane przez  DSI
Poszukiwania Bogdana Kurkowskiego trwają. Zaangażowani nurkowie

Rusza kolejny etap poszukiwań zaginionego mieszkańca Mielenka Drawskiego, który był widziany po raz ostatni 19 sierpnia. Wtedy widziano po godzinie 16:00 w Drawsku Pomorskim. Od tej pory z nikim się nie kontaktował.

WOPR Powiatu Drawskiego i Grupa Nurkowo Poszukiwawcza przeszukała dno jeziora Lubie wzdłuż lasu gdzie prawdopodobnie widziano zaginionego. Na odcinku kilkuset metrów dostępu do linii brzegowej i głębokości do kilkunastu metrów nie znaleziono ciała.

To dobra wiadomość, która pozwala dodatkowo zawęzić pole poszukiwań. WOPR-owcy czekają na swojego człowieka z dronem z termowizją. DZIĘKUJĘ ratownikom za błyskawiczny przyjazd po telefonie z prośbą o pomoc – informuje Łukasz Gawlik - Kolejne PODZIĘKOWANIA dla Nadleśnictwa, które zmobilizowało wszystkich swoich ludzi do poszukiwań w lesie. Las w Gudowie jest już cały sprawdzony. Jeśli chcecie pomóc szukajcie raczej w innych miejscach – pisze Łukasz.

Poszukiwania Bogdana Kurkowskiego trwają. Zaangażowani nurkowie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej