Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mega informacja. 28. Pol'and'Rock Festival przechodzi do historii ale ZNAMY już datę kolejnej edycji Festiwalu!

  • Napisane przez  Paulina Anna Studniczka
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Właśnie zakończył się 28. Pol’and’Rock Festival. Jurek Owsiak ogłosił datę kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno!

Kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata, wraz z ostatnimi dźwiękami koncertu Piotra Bukartyka, dobiegła końca. Pole namiotowe powoli pustoszeje, a kurz pod scenami opada w świetle reflektorów.  28. edycja Festiwalu pod wieloma względami była wyjątkowa. Pierwszy raz od trzech lat uczestnicy spotkali się w tak dużym gronie – w nowym miejscu, lecz z taką jak zawsze pozytywną energią.

Bo choć jedno nad nami niebo Każdy co innego widzi w nim I z tylu chmur ponad głową Czarną Ty, a ja różową Wybrałbym, wybrałbym - Słowa piosenki „Z tylu chmur”  Bukartyka, tradycyjnie śpiewanej na zakończenie Festiwalu

Na Pol’and’Rock jest już 20 tys. ludzi. Ale może być 5 razy więcej
Fot. Adam Cygan

Już tylko 361 dni zostało do spotkania na kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Jurek Owsiak zakończył 28. Pol’and’Rock Festival tradycyjną przemową, dziękując całej społeczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata – jego uczestnikom, wolontariuszom, artystom, organizatorom. W swoich słowach nawoływał do pokoju i zaangażowania obywatelskiego młodych ludzi, podkreślając, że to od nich zależy przyszłość. Owsiak zapowiedział też, że 29. Pol'and'Rock Festival zagra ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno w dniach 3-4-5 sierpnia 2023.
Pol'and'Rock Festival 2023

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej