Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kontrole na kąpieliskach strzeżonych i niestrzeżonych

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Kontrole na kąpieliskach strzeżonych i niestrzeżonych

Drawscy policjanci w ramach ogólnopolskiej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" oraz akcji "Bezpieczne Wakacje" prowadzili kontrole kąpielisk strzeżonych i niestrzeżonych na terenie gminy Drawsko Pom.

Sprzyjająca pogoda, wysokie temperatury i słońce sprawiają, że właśnie nad wodą wypoczywamy najchętniej. Jednak rzeka, czy jezioro to nie tylko relaks i odpoczynek, ale także mnóstwo zagrożeń. Nad wodą liczy się przede wszystkim zdrowy rozsądek.

Mając na celu poprawę bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie i nad wodą funkcjonariusze prowadzili kontrole kąpielisk strzeżonych i niestrzeżonych.

Podczas tych działań mundurowi sprawdzali, czy kąpieliska są oznakowane w odpowiedni sposób, a także prowadzili działania profilaktyczne przypominające nie tylko dzieciom i młodzieży, ale również dorosłym o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej