Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pol’and’rock: Jak z dostępem do sieci gdy w jednym miejscu jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi?

  • Napisane przez  DSI
Strefa Play na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski Strefa Play na 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

Już dzisiaj w trakcie konferencji potwierdzono, że na Pol'and'Rock Festival przybyło ponad 50 tys. ludzi. Jeżeli w jednym miejscu przebywa tak dużo użytkowników telefonów, a przecież praktycznie każdy ma teraz telefon, to może zdarzyć się tak, że nadajniki mogą nie mieć odpowiedniej przepustowości.

Odpowiedzią na to ma być montaż przez sieć Play aż 6 dodatkowych anten, które zapewniają tysiącom uczestników zasięg niezbędny do komfortowego dzielenia się relacjami i do kontaktu z bliskimi. Jedna z nich została umieszczona w strefie operatora na specjalnym totemie, który stanowi łatwy punkt orientacyjny i miejsce spotkań ze znajomymi przed wyruszeniem na koncerty. Co więcej, w fioletowej strefie obecne jest także UPC i wszystkim odwiedzającym zapewnia dostęp do szybkiego Wi-Fi.

Swoją obecność na Pol’and’Rock Festival potwierdziło 50 pracowników Play oraz UPC, którzy wspólnie dotarli na teren lotniska w Czaplinku i pomagają w rozdawaniu gadżetów przybywającym na festiwal uczestnikom oraz pokazują jak bawi się łącząca swoje siły ekipa Play i UPC.

Play już 11 raz działa dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Dzięki zapewnionym przez fioletowego operatora atrakcjom wszyscy uczestnicy mogą cieszyć się pozytywną atmosferą festiwalu i bawić się zgodnie z hasłem „Play night & day”!

Dzięki specjalnie przygotowanej zadaszonej strefie do ładowania festiwalowicze mogą uzupełnić energię zarówno swoją, jak i swoich smartfonów. Prąd do zasilania urządzeń jest dostarczany dzięki panelom słonecznym, ale na pochmurne dni operator ma także przygotowane rozwiązanie zapasowe, dzięki któremu popularna „ładowarnia” będzie działać niezależnie od pogody. Z kolei najbardziej zagorzali fani czystej energii mogą podpiąć swoje telefony do stanowisk EKO w całości zasilanych przez energię wytwarzaną ze Słońca i wiatru.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej